Vrtec – plesne urice

Domov // Vrtec – plesne urice

Urnik za vrtec - plesne urice

VRTEC ŠENČUR 3. termin, ČETRTEK 15:15-16:00 | plesne urice

ČETRTEK, 15:15-16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 11.10.2018
Prijava

VRTEC ŠENČUR 2. termin, SREDA 15:45-16:30 | plesne urice

SREDA 15:45-16:30
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 10.10.2018
Prijava

VRTEC ŠENČUR 1. termin, SREDA 15:00-15:45 | plesne urice

SREDA 15:00-15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 10.10.2018
Prijava

VRTEC ČEBELICA KRANJ, TOREK 15:15-16:00 | plesne urice

torek, 15:15 - 16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 09.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC ČIRA ČARA, PONEDELJEK 15:15-16:00 | plesne urice

Ponedeljek, 15:15-16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 01.10.2018
Prijava

VRTEC OREHEK PONEDELJEK 15:00-15:45 | PLESNE URICE

Ponedeljek, 15:00 - 15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 08.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC AGATA POLJANE, ČETRTEK 14:00-14:45 | plesne urice

Četrtek, 14:00 - 14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 04.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC POLJANE (tečaj poteka v vrtcu Agata), ČETRTEK 14:00-14:45 | plesne urice

ČETRTEK 14:00-14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 04.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC JANINA, SREDA 15:15-16:00 | plesne urice

Sreda, 15:15 - 16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 10.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC MAVČIČE, SREDA 15:30-16:15 | plesne urice

Sreda, 15:30 - 16:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 10.10.2018
Zaključek: 20190701
Prijava

VRTEC POSAVEC, PETEK 17:00-17:45 | plesne urice

Petek, 17:00 - 17:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 05.10.2018
Prijava

VRTEC JEZERSKO, TOREK 17:15-18:00 | plesne urice

Torek, 17:15 - 18:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 16.10.2018
Zaključek: 20190708
Prijava

VRTEC SONČEK, PONEDELJEK 15:00-15:45 | plesne urice

Ponedeljek, 15:00 - 15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 01.10.2018
Zaključek: 20190610
Prijava

VRTEC NAJDIHOJCA KRANJ , PONEDELJEK ali SREDA 15:15-16:00 | plesne urice

Sreda, 15:15 - 16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 08.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC NAZARJE, SREDA 16:30-17:15 | plesne urice

SREDA 16:30-17:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 03.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC MALINA, PONEDELJEK 16:00-16:45 | plesne urice

Gabrščkova 73
PONEDELJEK 16:00-16:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 01.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC RADOVLJICA, PONEDELJEK 17:00-17:45 | plesne urice

Kopališka cesta 12
PONEDELJEK 17:00-17:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 01.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC PREDDVOR, PONEDELJEK 17:00-17:45 | plesne urice

Šolska ulica 9
PONEDELJEK 17:00-17:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 01.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC ŽABNICA, PONEDELJEK 16:40-17:25

Žabnica 20
PONEDELJEK 16:40-17:25
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 01.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC MOJCA, TOREK 15:00-15:45 | plesne urice

Ulica Nikole Tesle 2 KRANJ
TOREK 15:00-15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 02.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC ZVEZDICA ŠIŠKA, SREDA 15:30-16:15 | plesne urice

Celovška cesta 108 LJUBLJANA
SREDA 15:30-16:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 10.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC BESNICA, SREDA 15:15-16:00 | plesne urice

ZGORNJA BESNICA
SREDA 15:15-16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 03.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC VODICE (1. termin), ČETRTEK 15:00-15:45 | plesne urice

Franca Seška cesta 15 VODICE
ČETRTEK 15:00-15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 04.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC ČENČA, ČETRTEK 15:00-15:45 | plesne urice

Oprešnikova 4a KRANJ
ČETRTEK 15:00-15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 04.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC VODICE (2. termin), ČETRTEK 16:00-16:45 | plesne urice

Franca Seška cesta 15 VODICE
ČETRTEK 16:00-16:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 04.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava

VRTEC SELCA, ČETRTEK 17:00-17:45 | plesne urice

Selca 95 SELCA
ČETRTEK 17:00-17:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 04.10.2018
Zaključek: 30.05.2019
Prijava