Urnik

Domov // Urnik
Loading Urnik
Find Urnik

Urnik za OŠ - Hip Hop

OŠ GORIČE, PETEK 15:00-15:45 | OŠ-HipHop

OŠ GORIČE| telovadnica
14.09.2018, 15:00 - 15.06.2019, 15:45
Učitelj: RITEM team
Pričetek: 14.09.2018
Prijava

OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ, ČETRTEK 13:00-13:45 │ OŠ-HipHop

OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ│večnamenski prostor
četrtek, 13:00 - 13:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 27.09.2018
Prijava

OŠ MOŠNJE, PONEDELJEK 13:30-14:15 │ OŠ-HipHop

OŠ MOŠNJE │ telovadnica
17.09.2018, 13:30 - 25.06.2019, 14:15
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 17.09.2018
Prijava

OŠ SELCA, SREDA 13:45-14:30 │ OŠ-HipHop

OŠ SELCA │ telovadnica
sreda, 13:45 - 14:30
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 03.10.2018
Prijava

OŠ STRAŽIŠČE, ČETRTEK 15:30-16:15 │ OŠ-HipHop

OŠ STRAŽIŠČE │ večnamenski prostor
četrtek, 15:30 - 16:15
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 27.09.2018
Prijava

OŠ A. T. LINHARTA RADOVLJICA (1.-2.razred), PONEDELJEK 14:00-14:45 | OŠ-HipHop

OŠ A. T. LINHARTA RADOVLJICA | avla
ponedeljek, 14:00 - 14:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 01.10.2018
Prijava

OŠ LESCE, PETEK 15:00-15:45 | OŠ-HipHop

OŠ LESCE | avla
petek, 15:00 - 15:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 05.10.2017
Prijava

OŠ SIMONA JENKA KRANJ (1. in 2. razred), TOREK 14:30-15:15 | OŠ-HipHop

OŠ SIMONA JENKA KRANJ | avla
18.09.2018, 14:30 - 15.06.2019, 15:15
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 18.09.2018
Prijava

OŠ PODBREZJE, PONEDELJEK 14:00-14:45 | OŠ-HipHop

OŠ PODBREZJE| UČILNICA
ponedeljek, 14:00 - 14:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 24.9.2018
Prijava

OŠ PREDDVOR, SREDA 12:55-13:40 | OŠ-HipHop

OŠ PREDDVOR | glasbena učilnica
sreda, 12:55 - 13:40
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 03.10.2018
Prijava

OŠ STANETA ŽAGARJA KRANJ (1. – 3. razred), TOREK 14:00-14:45 | OŠ-HipHop

OŠ STANETA ŽAGARJA KRANJ | mala telovadnica
torek, 14:00 - 14:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 02.10.2018
Prijava

OŠ STANETA ŽAGARJA KRANJ (4.-6. razred), SREDA 14:00-14:45 | OŠ-HipHop

OŠ STANETA ŽAGARJA KRANJ | mala telovadnica
sreda, 14:00 - 14:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 03.10.2018
Prijava

OŠ OREHEK, PONEDELJEK 14:00-14:45 | OŠ-HipHop

OŠ OREHEK | avla
01.10.2018, 14:00 - 15.06.2019, 14:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 08.10.2018
Prijava

OŠ LIPNICA ČETRTEK 17:00-17:45 | OŠ HipHop

OŠ LIPNICA | avla
četrtek, 17:00 - 17:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 27.09.2018
Prijava

OŠ KOVOR, ČETRTEK 14:00-14:45 | OŠ-HipHop

OŠ KOVOR | telovadnica
četrtek, 14:00 - 14:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 04.10.2018
Prijava

OŠ PREDOSLJE (1.-3. razred), ČETRTEK 15:00-15:45 | OŠ-HipHop

OŠ PREDOSLJE | avla
četrtek, 15:00 - 15:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 04.10.2018
Prijava

OŠ MATIJA ČOPA KRANJ, TOREK 15:00-15:45 | OŠ-HipHop

OŠ MATIJA ČOPA | mala telovadnica
torek, 15:00 - 15:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 25.09.2018
Prijava

OŠ JEZERSKO, TOREK 18:00-18:45 | OŠ-HipHop

OŠ JEZERSKO
16.10.2018, 18:00 - 08.07.2019, 18:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 16.10.2018
Prijava

OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA Jesenice (1. – 3. razred), ČETRTEK 14:30-15:15 | OŠ-HipHop

OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA JESENICE | mala telovadnica
četrtek, 14:30 - 15:15
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 27.09.2018
Prijava

OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA Jesenice (4.-6. razred), ČETRTEK 15:30-16:15 | OŠ-HipHop

OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA JESENICE | mala telovadnica
četrtek, 15:30 - 16:15
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 27.09.2018
Prijava

OŠ JAKOBA ALJAŽA, PONEDELJEK 14:15-15:00 | OŠ-HipHop

OŠ JAKOBA ALJAŽA KRANJ | galerija
ponedeljek, 14:15 - 15:00
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 24.09.2018
Prijava

OŠ SIMONA JENKA KRANJ (3.-5. razred), TOREK 15:20-16:05 | OŠ-HipHop

OŠ SIMONA JENKA KRANJ | avla
18.09.2018, 15:20 - 15.06.2019, 16:05
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 18.09.2018
Prijava

OŠ PREDOSLJE (4.-6. razred), ČETRTEK 15:50-16:35 | OŠ-HipHop

OŠ PREDOSLJE | avla
četrtek, 15:50 - 16:35
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 04.10.2018
Prijava

OŠ A. T. LINHARTA RADOVLJICA (3.-5.razred), PONEDELJEK 15:00-15:45 | OŠ-HipHop

OŠ A. T. LINHARTA RADOVLJICA | avla
ponedeljek, 15:00 - 15:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 01.10.2018
Prijava

OŠ BESNICA (1. in 2. razred), SREDA 14:00-14:45 | OŠ-HipHop

sreda, 14:00 - 14:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 03.10.2018
Prijava

OŠ KOLEZIJA (1. in 2. razred), PONEDELJEK 14:30-15:15 │ OŠ-HipHop

OŠ KOLEZIJA │učilnica 13
ponedeljek, 14:30 - 15:15
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 24.09.2018 ob 14:30 (po zbranih prijavah se razdelimo v starostne skupine)
Prijava

OŠ LEDINA, TOREK 14:30-15:15 │ OŠ-HipHop

OŠ LEDINA │ mala telovadnica
18.09.2018, 14:30 - 15.06.2019, 15:15
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 18.09.2018
Prijava

OŠ UTIK (tečaj poteka na OŠ Vodice)│ OŠ-Hip Hop

OŠ VODICE │ mala telovadnica
20.09.2018, 14:00 - 15.06.2019, 14:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 20.09.2018
Prijava

OŠ VODICE (2. termin), ČETRTEK 14:00-14:45│ OŠ-HipHop

OŠ VODICE │ mala telovadnica
20.09.2018, 14:00 - 15.06.2019, 14:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 20.09.2018 (oba termina, nato se razdelimo v skupine)
Prijava

OŠ PRULE (3. – 5. razred), ČETRTEK 15:20-16:05 | OŠ-HipHop

OŠ PRULE | mala telovadnica
13.09.2018, 15:20 - 15.06.2019, 16:05
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 13.09.2018
Prijava

OŠ PRULE (1. in 2. razred), ČETRTEK 14:30-15:15 | OŠ-HipHop

OŠ PRULE | mala telovadnica
13.09.2018, 14:30 - 15.06.2019, 15:15
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 13.09.2018
Prijava

OŠ VRHOVCI, SREDA 15:15-16:00 | OŠ-HipHop

OŠ VRHOVCI
19.09.2018, 15:15 - 15.06.2019, 16:00
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 19.09.2018
Prijava

OŠ KOLEZIJA (3.-5. razred), PONEDELJEK 15:15-16:00 │ OŠ-HipHop

OŠ KOLEZIJA │učilnica 13
ponedeljek, 15:15 - 16:00
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 24.09.2018 ob 14:30 (po zbranih prijavah se razdelimo v starostne skupine)
Prijava

OŠ VODICE (1. termin), SREDA 14:00-14:45 │ OŠ-HipHop

OŠ VODICE │ mala telovadnica
20.09.2018, 14:00 - 15.06.2019, 14:45
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 20.09.2018 (oba termina, nato se razdelimo v skupine)
Prijava

OŠ VALENTINA VODNIKA, TOREK 15:45-16:30 | OŠ-HipHop

11.09.2018, 15:45 - 15.06.2019, 16:30
Učitelj: RITEM TEAM
Pričetek: 11.9.2018 uvodno srečanje, 18.9.2018 pričetek
Prijava
+ Export Events