Plesne urice v vrtcih

Domov // Plesne urice v vrtcih

Urnik za plesne urice v vrtcih

VRTEC SELCA, SREDA 17:00-17:45 | plesne urice

Selca 95 SELCA
SREDA,17:00-17:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 02.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava

VRTEC ČENČA, ČETRTEK 15:00-15:45 | plesne urice

Oprešnikova 4a KRANJ
ČETRTEK 15:00-15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 03.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava

VRTEC VODICE, ČETRTEK 15:00-15:45 | plesne urice

ČETRTEK 15:00-15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 03.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava

VRTEC BESNICA, SREDA 15:00-15:45 | plesne urice

VRTEC BESNICA │ igralnica
SREDA 15:00-15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 02.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava

VRTEC MOJCA, TOREK 15:00-15:45 | plesne urice

Ulica Nikole Tesle 2 KRANJ
TOREK 15:00-15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 01.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava

VRTEC ŽABNICA, TOREK 16:45-17:30

Žabnica 20
TOREK, 16:45-17:30
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 01.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava

VRTEC PREDDVOR, PONEDELJEK 17:00-17:45 | plesne urice

Šolska ulica 9
PONEDELJEK 17:00-17:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 07.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava

VRTEC NAJDIHOJCA KRANJ , PONEDELJEK 15:15-16:00 | plesne urice

PONEDELJEK, 15:15 - 16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 07.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava

VRTEC SONČEK, PONEDELJEK 15:00-15:45 | plesne urice

Ponedeljek, 15:00 - 15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 07.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava

VRTEC JEZERSKO, TOREK 17:00-17:45 | plesne urice

Torek, 17:15-18:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 08.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava

VRTEC JANINA, SREDA 15:15-16:00 | plesne urice

Sreda, 15:15 - 16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 02.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava

VRTEC POLJANE (tečaj poteka v vrtcu Agata), ČETRTEK 15:15-16:00 | plesne urice

VRTEC POLJANE | večnamenska dvorana
ČETRTEK 15:15-16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 03.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava

VRTEC OREHEK PONEDELJEK 15:30-16:15 | PLESNE URICE

VRTEC OREHEK (igralnica gumbkov)
Ponedeljek, 15:30 - 16:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 07.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava

VRTEC ČIRA ČARA, PONEDELJEK 15:15-16:00 | plesne urice

Ponedeljek, 15:15-16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 07.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava

VRTEC ČEBELICA KRANJ, TOREK 15:15-16:00 | plesne urice

torek, 15:15 - 16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 01.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava

VRTEC ŠENČUR 1. termin, SREDA 15:00-15:45 | plesne urice

SREDA, 15:00-15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 16.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava

VRTEC ŠENČUR 2. termin, SREDA 15:45-16:30 | plesne urice

SREDA, 15:45-16:30
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 16.10.2019
Zaključek: 15.06.2020
Prijava

VRTEC ŠENČUR 3. termin, ČETRTEK 15:15-16:00 | plesne urice

ČETRTEK, 15:15-16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 17.10.2019
Zaključek: 30.05.2020
Prijava