OŠ – Hip Hop

Domov // OŠ – Hip Hop

Urnik za OŠ - Hip Hop

OŠ GORIČE, PETEK 15:00-15:45 | OŠ-HipHop

Petek , 15:00 - , 15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 14.09.2018
Zaključek: 20190615
Prijava

OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ, ČETRTEK 13:00-13:45 │ OŠ-HipHop

Četrtek, 13:00 - 13:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 11.10.2018
Zaključek: 20190615
Prijava

OŠ MOŠNJE, PONEDELJEK 13:30-14:15 │ OŠ-HipHop

Ponedeljek, 13:30 - 14:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 17.09.2018
Zaključek: 25.06.2019
Prijava

OŠ LESCE, PETEK 15:00-15:45 | OŠ-HipHop

Petek, 15:00 - 15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 05.10.2018
Prijava

OŠ SIMONA JENKA KRANJ (1. in 2. razred), TOREK 14:30-15:15 | OŠ-HipHop

Torek, 14:30 - 15:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 18.09.2018
Zaključek: 15.06.2019
Prijava

OŠ OREHEK, PONEDELJEK 14:00-14:45 | OŠ-HipHop

OŠ OREHEK │učilnica nad zobozdravnikom
Ponedeljek, 14:00 - 14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 01.10.2018
Zaključek: 15.06.2019
Prijava

OŠ LIPNICA (5.-9. razred) ČETRTEK 17:00-17:45 | OŠ HipHop

Četrtek 17:00-17:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 27.09.2018
Zaključek: 15.06.2019
Prijava

OŠ MATIJA ČOPA KRANJ, TOREK 15:00-15:45 | OŠ-HipHop

Torek, 15:00 - 15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 25.09.2018
Zaključek: 15.06.2019
Prijava

OŠ JEZERSKO, TOREK 18:00-18:45 | OŠ-HipHop

OŠ JEZERSKO │ igralnica vrtca
Torek, 18:00 - 18:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 16.10.2018
Zaključek: 08.07.2019
Prijava

OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA Jesenice (1. – 3. razred), ČETRTEK 14:30-15:15 | OŠ-HipHop

Četrtek, 14:30 - 15:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 27.09.2018
Zaključek: 15.06.2019
Prijava

OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA Jesenice (4.-6. razred), ČETRTEK 15:30-16:15 | OŠ-HipHop

Četrtek, 15:30 - 16:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 27.09.2018
Zaključek: 15.06.2019
Prijava

OŠ SIMONA JENKA KRANJ (3.-5. razred), TOREK 15:20-16:05 | OŠ-HipHop

Torek, 15:20 - 16:05
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 18.09.2018
Zaključek: 15.06.2019
Prijava

OŠ LEDINA (3.-5. razred), TOREK 15:15-16:00 │ OŠ-HipHop

Torek, 15:15-16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 18.09.2018
Zaključek: 15.06.2019
Prijava

OŠ UTIK (tečaj poteka na OŠ Vodice)│ OŠ-Hip Hop

Četrtek, 14:00 - 14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 20.09.2018
Zaključek: 15.06.2019
Prijava

OŠ VODICE (2. termin), ČETRTEK 14:00-14:45│ OŠ-HipHop

Četrtek, 14:00 - 14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 20.09.2018
Zaključek: 15.06.2019
Prijava

OŠ PRULE (3. – 5. razred), ČETRTEK 15:20-16:05 | OŠ-HipHop

Četrtek, 15:20 - 16:05
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 13.09.2018
Zaključek: 15.06.2019
Prijava

OŠ PRULE (1. in 2. razred), ČETRTEK 14:30-15:15 | OŠ-HipHop

Četrtek, 14:30 - 15:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 13.09.2018
Zaključek: 15.06.2019
Prijava

OŠ VRHOVCI, SREDA 15:15-16:00 | OŠ-HipHop

Sreda, 15:15 - 16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 19.09.2018
Zaključek: 15.06.2019
Prijava

OŠ VODICE (1. termin), SREDA 14:00-14:45 │ OŠ-HipHop

Sreda, 14:00 - 14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 20.09.2018
Zaključek: 15.06.2019
Prijava

OŠ VALENTINA VODNIKA (mlajši), TOREK 15:45-16:30 | OŠ-HipHop

Torek, 15:45 - 16:30
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 18.09.2018
Zaključek: 15.06.2019
Prijava

OŠ KOLEZIJA (starejši), PETEK 14:30-15:15 │ OŠ-HipHop

Petek, 14:30 - 15:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 05.10.2018
Zaključek: 15.06.2019
Prijava

OŠ MAVČIČE, PETEK 15:00-15:45 │ OŠ-HipHop

petek 15:00-15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 12.10.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava

OŠ A.T. LINHARTA RADOVLJICA, PONEDELJEK 14:00-14:45 | OŠ-HipHop

OŠ A.T. LINHARTA RADOVLJICA | avla
PONEDELJEK 14:00-14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 01.10.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava

OŠ LEDINA (1-2. razred), TOREK 14:30-15:15 │ OŠ-HipHop

TOREK 14:30-15:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 18.09.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava

OŠ JAKOBA ALJAŽA, PONEDELJEK 14:15-15:00 │HIPHOP

OŠ JAKOBA ALJAŽA │ galerija
PONEDELJEK 14:15-15:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 24.09.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava

OŠ KOLEZIJA (mlajši), PONEDELJEK 14.30-15:15 │HIPHOP

PONEDELJEK 14:30-15:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 24.09.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava

OŠ PODBREZJE, PONEDELJEK 14:00-14:45 │HIPHOP

OŠ PODBREZJE │ učilnica
PONEDELJEK 14:00-14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 24.09.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava

OŠ STANETA ŽAGARJA (1.-3. razred), TOREK 14:00-14:45

OŠ STANETA ŽAGARJA │mala telovadnica
TOREK 14:00-14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 02.10.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava

OŠ PREDDVOR (1.-3. razred), SREDA 12:55-13:40 │HIPHOP

OŠ PREDDVOR │ glasbena učilnica
SREDA 12:55-13:40
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 03.10.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava

OŠ PREDDVOR (4. razred naprej), ČETRTEK 13:55-14:40

OŠ PREDDVOR │ učilnica
ČETRTEK 13:55-14:40
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 11.10.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava

OŠ SELCA, SREDA 13:45-14:30 │HIPHOP

OŠ SELCA │telovadnica
SREDA 13:45-14:30
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 03.10.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava

OŠ STANETA ŽAGARJA (4.-6. razred), SREDA 14:00-14:45

OŠ STANETA ŽAGARJA │mala telovadnica
SREDA 14:00-14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 03.10.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava

OŠ BESNICA (1.-2. razred), SREDA 14:00-14:45 │HIPHOP

OŠ BESNICA │ učilnica 2. razreda
SREDA 14:00-14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 03.10.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava

OŠ KOVOR, ČETRTEK 14:00-14:45 │HIPHOP

OŠ KOVOR │ telovadnica
ČETRTEK 14:00-14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 04.10.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava

OŠ PREDSOLJE (1.-3. razred), ČETRTEK 15:00-15:45

OŠ PREDOSLJE │avla
ČETRTEK 15:00-15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 04.10.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava

OŠ PREDOSLJE (4. razred naprej), ČETRTEK 15:50-16:35 │ HIPHOP

OŠ PREDOSLJE │avla
ČETRTEK 15:50-16:35
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 04.10.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava

OŠ STRAŽIŠČE, ČETRTEK 15:30-16:15 │HIPHOP

OŠ STRAŽIŠČE │ večnamenska dvorana
ČETRTEK 15:30-16:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 27.09.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava

OŠ NAZARJE, SREDA 17:15-18:00 | OŠ-HipHop

SREDA 17:15-18:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 03.10.2018
Zaključek: 15.6.2019
Prijava