Hip-Hop tečaji na šolah

Domov // Hip-Hop tečaji na šolah

Urnik za Hip-Hop tečaje na šolah

OŠ STRAŽIŠČE, SREDA 15:30-16:15 │ HIPHOP

OŠ STRAŽIŠČE │ večnamenska dvorana
SREDA, 15:30-16:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 25.09.2019
Zaključek: 15.06.2020
Prijava

OŠ PREDOSLJE, ČETRTEK 15:00-15:45 │ HIPHOP

OŠ PREDOSLJE │avla
ČETRTEK 15:00-15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 03.10.2019
Zaključek: 15.6.2020
Prijava

OŠ KOVOR, SREDA 14:00-14:45 │HIPHOP

OŠ KOVOR │ telovadnica
SREDA, 14:00-14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 02.10.2019
Zaključek: 15.6.2020
Prijava

OŠ BESNICA (1.-5. razred), SREDA 14:00-14:45 │HIPHOP

OŠ BESNICA │ učilnica 5. razreda
SREDA 14:00-14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 18.09.2019
Zaključek: 15.6.2020
Prijava

OŠ STANETA ŽAGARJA (4.-6. razred), SREDA 14:00-14:45

OŠ STANETA ŽAGARJA │učilnica v prizidku
SREDA 14:00-14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 02.10.2019
Zaključek: 15.6.2020
Prijava

OŠ SELCA, SREDA 13:45-14:30 │HIPHOP

OŠ SELCA │telovadnica
SREDA 13:45-14:30
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 02.10.2019
Zaključek: 15.6.2020
Prijava

OŠ PREDDVOR (4. in 5. razred), ČETRTEK 13:50-14:35

OŠ PREDDVOR │ glasbena učilnica
ČETRTEK 13:50-14:35
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 03.10.2019
Zaključek: 15.6.2020
Prijava

OŠ PREDDVOR (1.-3. razred), ČETRTEK 12:55-13:40 │HIPHOP

OŠ PREDDVOR │ glasbena učilnica
ČETRTEK, 12:55-13:40
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 03.10.2019
Zaključek: 15.6.2020
Prijava

OŠ STANETA ŽAGARJA (1.-3. razred), SREDA 13:00-13:45

OŠ STANETA ŽAGARJA │učilnica v prizidku
Sreda, 13:00-13:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 02.10.2019
Zaključek: 15.6.2020
Prijava

OŠ KOLEZIJA, SREDA 15:15-16:00 │HIPHOP

SREDA 15:15-16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 18.09.2019
Zaključek: 15.6.2020
Prijava

OŠ JAKOBA ALJAŽA, PONEDELJEK 14:30-15:15 │HIPHOP

OŠ JAKOBA ALJAŽA │ mala telovadnica
PONEDELJEK 14:30-15:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 30.09.2019
Zaključek: 15.6.2020
Prijava

OŠ LEDINA (1-2. razred), TOREK 14:15-15:00 │ OŠ-HipHop

TOREK 14:15-15:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 17.09.2019
Zaključek: 15.6.2020
Prijava

OŠ A.T. LINHARTA RADOVLJICA, PONEDELJEK 14:00-14:45 | OŠ-HipHop

OŠ A.T. LINHARTA RADOVLJICA | avla
PONEDELJEK 14:00-14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 16.09.2019
Zaključek: 15.6.2020
Prijava

OŠ VALENTINA VODNIKA, TOREK 15:00-15:45 | OŠ-HipHop

Torek, 15:00 - 15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 10.09.2019
Zaključek: 15.06.2020
Prijava

OŠ VODICE (1. termin), SREDA 14:00-14:45 │ OŠ-HipHop

Sreda, 14:00 - 14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 02.10.2019
Zaključek: 15.06.2020
Prijava

OŠ VRHOVCI, TOREK 14:00-14:45 | OŠ-HipHop

TOREK, 14:00-14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 17.09.2019
Zaključek: 15.06.2020
Prijava

OŠ PRULE (1. in 2. razred), ČETRTEK 14:30-15:15 | OŠ-HipHop

Četrtek, 14:30 - 15:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 19.09.2019
Zaključek: 15.06.2020
Prijava

OŠ PRULE (3. – 5. razred), ČETRTEK 15:20-16:05 | OŠ-HipHop

Četrtek, 15:20 - 16:05
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 19.09.2019
Zaključek: 15.06.2020
Prijava

OŠ VODICE (2. termin), ČETRTEK 14:00-14:45│ OŠ-HipHop

Četrtek, 14:00 - 14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 03.10.2019
Zaključek: 15.06.2020
Prijava

OŠ UTIK, SREDA 15:15-16:00│ OŠ-HipHop

OŠ UTIK │ telovadnica
Sreda, 15:15 - 16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 25.09.2019
Zaključek: 15.06.2020
Prijava

OŠ LEDINA (3.-5. razred), TOREK 15:10-15:55 │ OŠ-HipHop

Torek, 15:10-15:55
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 17.09.2019
Zaključek: 15.06.2020
Prijava

OŠ SIMONA JENKA KRANJ (3.-5. razred), TOREK 15:20-16:05 | OŠ-HipHop

OŠ SIMONA JENKA KRANJ (matična šola) | avla
Torek, 15:20 - 16:05
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 01.10.2019
Zaključek: 15.06.2020
Prijava

OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA Jesenice (4.-6. razred), SREDA 15:15-16:00 | OŠ-HipHop

Sreda, 15:15 - 16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 18.09.2019
Zaključek: 15.06.2020
Prijava

OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA Jesenice (1. – 3. razred), SREDA 14:30-15:15 | OŠ-HipHop

Sreda, 14:30 - 15:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 18.09.2019
Zaključek: 15.06.2020
Prijava

OŠ JEZERSKO, TOREK 18:00-18:45 | OŠ-HipHop

OŠ JEZERSKO │ igralnica vrtca
Torek, 18:00-18:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 08.10.2019
Zaključek: 30.5.2020
Prijava

OŠ MATIJA ČOPA KRANJ, ČETRTEK 14:45-15:30 | OŠ-HipHop

Četrtek, 14:45 - 15:30
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 26.09.2019
Zaključek: 15.06.2020
Prijava

OŠ OREHEK, PONEDELJEK 14:30-15:15 | OŠ-HipHop

Ponedeljek, 14:30 - 15:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 07.10.2019
Zaključek: 15.06.2020
Prijava

OŠ SIMONA JENKA KRANJ (1. in 2. razred), TOREK 14:30-15:15 | OŠ-HipHop

OŠ SIMONA JENKA KRANJ (matična šola) | avla
Torek, 14:30 - 15:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 01.10.2019
Zaključek: 15.06.2020
Prijava

OŠ GORIČE, PETEK 15:00-15:45 | OŠ-HipHop

OŠ GORIČE │ kulturni dom
Petek , 15:00 - 15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 20.09.2019
Zaključek: 15.6.2020
Prijava