Hip-Hop tečaji na šolah

Domov // Hip-Hop tečaji na šolah

Urnik za Hip-Hop tečaje na šolah

OŠ VALENTINA VODNIKA, TOREK 15:45-16:30 (3.-5. razred) | OŠ-HipHop

TOREK 15:45-16:30
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 08.09.2020
Zaključek: 15.06.2021
Prijava

OŠ STRAŽIŠČE │ HIPHOP (tečaj poteka na Kolodvoru)

KOLODVOR │ Kolodvorska cesta 2
Učitelji: RITEM team
Prijava

OŠ PREDOSLJE, ČETRTEK 15:00-15:45 │ OŠ-HIPHOP

OŠ PREDOSLJE │avla
ČETRTEK 15:00-15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 08.10.2020
Zaključek: 15.6.2021
Prijava

OŠ BESNICA │HIPHOP (tečaj poteka na Kolodvoru)

KOLODVOR │ Kolodvorska cesta 2
Učitelji: RITEM team
Prijava

OŠ STANETA ŽAGARJA (3.-6. razred), SREDA 14:00-14:45

OŠ STANETA ŽAGARJA │učilnica v prizidku
SREDA 14:00-14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 14.10.2020
Zaključek: 15.6.2021
Prijava

OŠ SELCA, SREDA 13:45-14:30 │HIPHOP

OŠ SELCA │telovadnica
SREDA 13:45-14:30
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 07.10.2020
Zaključek: 15.6.2021
Prijava

OŠ PREDDVOR (4. in 5. razred), ČETRTEK 13:50-14:35

OŠ PREDDVOR │ glasbena učilnica
ČETRTEK 13:50-14:35
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 15.10.2020
Zaključek: 15.6.2021
Prijava

OŠ PREDDVOR (1.-3. razred), ČETRTEK 12:55-13:40 │HIPHOP

OŠ PREDDVOR │ glasbena učilnica
ČETRTEK, 12:55-13:40
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 15.10.2020
Zaključek: 15.6.2021
Prijava

OŠ STANETA ŽAGARJA (1.-2. razred), SREDA 13:00-13:45

OŠ STANETA ŽAGARJA │učilnica v prizidku
Sreda, 13:00-13:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 14.10.2020
Zaključek: 15.6.2021
Prijava

OŠ MAVČIČE, četrtek 15:15-16:00 | OŠ-HipHop

OŠ MAVČIČE │telovadnica
ČETRTEK, 15:15-16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 15.10.2020
Zaključek: 15.06.2021
Prijava

OŠ VALENTINA VODNIKA, TOREK 15:00-15:45 (1.-2. razred) | OŠ-HipHop

Torek, 15:00 - 15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 08.09.2020
Zaključek: 15.06.2021
Prijava

OŠ VODICE, SREDA 13:50-14:35 │ OŠ-HipHop

Sreda, 14:00 - 14:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 23.09.2020
Zaključek: 15.06.2021
Prijava

OŠ PRULE (1. in 2. razred), ČETRTEK 14:15-15:00 | OŠ-HipHop

ČETRTEK, 14:15 - 15:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 17.09.2020
Zaključek: 15.06.2021
Prijava

OŠ PRULE (3. – 5. razred), ČETRTEK 15:05-15:50 | OŠ-HipHop

ČETRTEK, 15:05 - 15:50
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 17.09.2020
Zaključek: 15.06.2021
Prijava

OŠ UTIK, SREDA 15:15-16:00│ OŠ-HipHop

OŠ UTIK │ telovadnica
Sreda, 15:15 - 16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 23.09.2020
Zaključek: 15.06.2021
Prijava

OŠ SIMONA JENKA KRANJ – matična šola (3.-5. razred), TOREK 15:20-16:05 | OŠ-HIPHOP

OŠ SIMONA JENKA KRANJ (matična šola) | avla
Torek, 15:20 - 16:05
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 13.10.2020
Zaključek: 15.06.2021
Prijava

OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA Jesenice (1. – 5. razred), ČETRTEK 15:15-16:00 | OŠ-HipHop

Četrtek, 15:15-16:00
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 08.10.2020
Zaključek: 15.06.2021
Prijava

OŠ MATIJA ČOPA KRANJ | OŠ-HIPHOP (tečaj poteka na Kolodvoru)

KOLODVOR │ Kolodvorska cesta 2
Učitelji: RITEM team
Prijava

OŠ OREHEK, PONEDELJEK 15:00-15:45 | OŠ-HipHop

PONEDELJEK, 15:00-15:45
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 19.10.2020
Zaključek: 15.6.2021
Prijava

OŠ SIMONA JENKA KRANJ – matična šola (1. in 2. razred), TOREK 14:30-15:15 | OŠ-HIPHOP

OŠ SIMONA JENKA KRANJ (matična šola) | avla
Torek, 14:30 - 15:15
Učitelji: RITEM team
Pričetek: 13.10.2020
Zaključek: 15.06.2021
Prijava